Menstruační kalíšky a pohárky

Vítáme vás na stránkách věnovaných převratné novince v hygienických potřebách pro ženy – menstruačním kalíškům. Menstruační kalíšek splňuje všechny nároky moderní ženy, je komfortní, ekologický a cenově dostupný každé z nás.

  • Vadí vám, že se při používání tampónů nebo vložek množí na jejich povrchu nebezpečné bakterie, které Vás mohou ohrozit?
  • Nelíbí se vám představa, že za svůj život spotřebujete asi deset tisíc tampónů nebo vložek, které se pak desítky až stovky let rozkládají na skládkách?
  • Nebaví vás každý měsíc vyhazovat peníze za nákupy vložek a tampónů a chcete ušetřit?

Pak se připojte k miliónům západoevropských a amerických žen, které začaly používat právě menstruační kalíšek. Přečtěte si o tomto unikátním výrobku potřebné informace a určitě budete mít chuť ho vyzkoušet. Jediné, co vám může v jeho používání zabránit, jsou vaše předsudky – nezbývá, než je potlačit a uvidíte, že vás pohárek nadchne.

JAK MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK POUŽÍVAT

Napsaly jste nám o menstruačním pohárku

„Dobrý den, s menstruačním pohárkem jsem za všechny ty měsíce, co už ho používám, naprosto spokojená. Zvláště vhodný je totiž pro ženy jako jsem já, se silnou a dlouhou menstruací.“

„Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat. Balíček došel v pořádku. Mooncup už používám a jsem z něj nadšená. Chce to trošku cviku, ale odměna je super – pohárek nevysušuje jako tampon a vůbec o něm nevím.“

Další zkušenosti s pohárkem…